BİZ KİMİZ?

Yunan mitolojisinde güneşe fazla yakın uçup denize düşen İkarus’un hikayesi, bilinen, güvenilir yolu seçmemenin bedelinin ağır olduğunu öğretir.

Peki ya uçabilseydi?

Göremediğimiz yollarda bir adım ilerinin daima atılabileceği yeni bir dünya düzeni, yeni bir çağdayız.

Güneşe yakın uçmak, artık sadece bilinmeyeni hayal etmekle başlıyor.

Biz de, markalar için “henüz” bilinmeyeni önce düşlüyor, sonra hayata geçiriyoruz.

Markaların ‘var olma’ yolculuklarında, fikirlerin henüz ayak basmadığı yerlerde yürüyoruz. Çünkü nasıl yapılacağını biliyor ve güneşe yakın uçmaktan korkmuyoruz.

Titizlik ve uzmanlığımızın yanı sıra, işimize tutkumuzu katıyor, geliştirdiğimiz her iş için en iyisini yapmak üzere yola çıkıyoruz. Çünkü pazarlamanın her anında fark yaratan güçlü markaların vazgeçilmez iş ortağı olmayı hedefliyoruz…Tüketiciye dokunduğumuz her anı kalıcı bir izle anımsamalarını önemsiyoruz. Çünkü deneyimin mesajın ta kendisi olduğunu düşünüyoruz…

İşimizi aşkla yapıyoruz.

Gelişim yaratacak marka fikirlerini buluyor ve o fikirleri Exist ruhuyla, zenginleştiriyoruz. Çünkü marka fikrinizi doğru ortamda, hikayenize açık ve odaklı doğru bir kitleye anlatmanın ne demek olduğunu iyi biliyoruz…

Siz de geleneksel satış ve pazarlama anlayışını yaratıcı deneyimler üzerine kurmaya, tüketiciyle buluştuğunuz her noktada bilenen sınırların ötesine çıkıp “var olmaya” hazırsanız, biz buradayız.